Dlaczego kochamy i dlaczego nienawidzimy Apple iPhone?

Telefony marki Apple od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród właściwie wszystkich grup wiekowych. Istnieje nawet grupa, którą bez wahania można by nazwać ślepymi wyznawcami produktów Jobsa, gdyż tylko czekają na wypuszczenie nowego modelu iPhone’a, żeby móc go nabyć i cieszyć się jeszcze lepszą rozdzielczością i innymi ulepszeniami względem poprzednich generacji. Wielcy fani telefonów z Apple’a powiedzieliby zapewne, że są to sprzęty niezniszczalne, mogące służyć wiele lat, z najlepszym aparatem i systemem operacyjnym na rynku. Czy tak jest w rzeczywistości? No nie do końca.

Awaryjność sprzętu Apple

Jak każdy przedmiot użytkowy, również smartfony iPhone nie są bezawaryjne i wolne od usterek. Do najczęstszych problemów występujących w tych telefonach należy krótki czas pracy baterii czy słaba odporność telefonu na wysokie i niskie temperatury. W takich sytuacjach telefon bardzo szybko się rozładowuje i po jakimś czasie samoczynnie wyłącza. Ale są to raczej sytuacje rzadkie i krańcowe. Wtedy potrzebna jest wymiana baterii iPhone. Jakie funkcje ma iPhone? Nie tylko najnowsze modele, ale i te starsze, są wodoodporne i w zależności od modelu, mogą pozostać pod wodą od pół godziny do godziny na głębokości 1-2 m.

Aparat fotograficzny Apple iPhone

Telefonu Apple iPhone wyróżniają się przede wszystkim tym, że mają świetne aparaty i bardzo wiele trybów robienia zdjęć. Jeśli chodzi o wydajność, to są to jedne z najbardziej wydajnych urządzeń na rynku dzięki systemowi iOS. Najnowsze modele iPhone’a, które jak zwykle, zostały wypuszczone jesienią, to iPhone 12 i 12 pro. Jednak ich ceny w tym roku wyraźnie wzrosły. Za najtańszą wersję będziemy musieli zapłacić już 3599 zł. 

Dodaj komentarz