wakacje w miescie

Port Łódź rozkręca wakacje w mieście

To będzie lato pełne wrażeń! Port Łódź idąc za ciosem ubiegłorocznego sukcesu ponownie na czas wakacji uruchomił na Patio swojego Centrum bezpłatny park linowy. Z atrakcji korzystać mogą dorośli oraz dzieci o wzroście powyżej 130 cm. Park linowy funkcjonować będzie na Patio Portu Łódź do końca sierpnia. 

Mnóstwo pozytywnych emocji, a także czas spędzony na niezwykłej zabawie w gronie rodziny i znajomych. Park linowy w Porcie Łódź to idealny pomysł na zagospodarowanie tegorocznych wakacji w mieście. Atrakcja jest bezpłatna i czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 – 20:00. Park linowy zainstalowany jest na wysokości 6 metrów nad Patio Portu Łódź i jest połączony z budynkiem Centrum, zatem uczestnicy zabawy pokonują trasę nad głowami przechodzących tędy klientów. Na odważnych śmiałków czeka tu aż 7 przeszkód, m. in. ścianka wspinaczkowa, ruchome belki i kładki, beczka oraz mostek. Po przejściu wszystkich wyzwań można zjechać nad Patio długą na 70 metrów tyrolką! Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Jak spędzać wakacje w mieście  ?

Park linowy na Patio Portu Łódź dostępny jest dla dorosłych oraz dzieci od 7 roku życia i wzroście powyżej 130 cm. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwają profesjonalni instruktorzy. Regulamin parku linowego dostępny jest na stronie internetowej Centrum.

Przez cały wakacyjny okres Port Łódź zaprasza także do korzystania z atrakcji dostępnych w Sport Stacji zlokalizowanej na terenie rekreacyjnym Centrum. Znajdują się tu boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, bulodrom, pole do minigolfa (atrakcja płatna), bieżnia, siłownia, ścieżka zdrowia dedykowana młodszym dzieciom, miasteczko rowerowe, stoły do ping-ponga i szachów, a także strefa treningowa dla czworonożnych pupili. Na terenie Portu Łódź tuż przy strefie restauracyjnej działa też jedna z największych sal zabaw dla dzieci – Port Łódź Junior.

Dodaj komentarz