butelka termiczna

Idą upały! Masz juz modną butelkę termiczną?

„Dlaczego butelki Chilly’s są tak popularne?” – tak brzmi najczęściej zadawane w Google pytanie o produkty marki. I to wcale nie powinno dziwić! Chilly’s od dawna cieszą się zainteresowaniem koneserów dobrze zaprojektowanych i pięknych przedmiotów codziennego użytku. Dlaczego? Po pierwsze, dzięki jakości wykonania i niezwykłej funkcjonalności. Są wyposażone w unikatowe, hermetyczne zamknięcie, które wyjątkowo efektywnie chroni przed przypadkowym rozlaniem płynu.  Dzięki izolacji próżniowej nie oddają ciepła, co sprawia, że są zawsze suche z zewnątrz – mogą więc bezpiecznie być przechowywane w plecaku lub torebce.

Wszystkie butelki Chilly’s są wykonane z trwałej, wysokiej jakości stali nierdzewnej malowanej proszkowo – ich kolor i wykończenie pozostają niezmienne, nawet przy intensywnym użytkowaniu. I cecha najważniejsza w obliczu zbliżających się upałów – butelki utrzymują niską temperaturę napoju aż przez 24 godziny (12 godzin dla napojów ciepłych).

Woda w czasie upałów

W podstawowej kolekcji Originals znalazło się kilka serii wzorniczych, przeznaczonych dla użytkowników o różnych potrzebach i gustach. Od prostych, monochromatycznych, wykończonych matowo, przez delikatne i pastelowe, cieniowane, chromowane, po skrzące kolorami, tropikalne i botaniczne wzory. Dostępne w objętościach 500 i 1000 ml, pozwalają na łatwą kontrolę ilości wypitych płynów.

Najnowsza, Series 2, oferuje nie tylko nowy design, ale też szereg nowych funkcji odpowiadających na oczekiwania użytkowników.

Butelki z nowej kolekcji wykonane są niezmiennie z wysokojakościowej stali nierdzewnej, są wolne od szkodliwego BPA, a ich powierzchnia jest tak samo trwała i miła w dotyku dzięki malowaniu proszkowemu.

Co więc wyróżnia butelki termiczne Chilly’s z kolekcji Series 2?

  • Uchwyt – najnowsze butelki zostały wyposażone w wygodny uchwyt, dzięki któremu łatwiej jest je wyjąć z plecaka czy torby, ale też zabrać  ze sobą na spacer.
  • 100% ochrona przed rozlaniem – unowocześniony system zamykania jest całkowicie szczelny. Dodatkowo, dzięki technologii podwójnej ścianki, na powierzchni butelek nie skrapla się płyn, jak często ma to miejsce w efekcie kondensacji.
  • Ergonomiczny kształt i gładki materiał – nowe butelki są wyposażone w ustnik w anatomicznym kształcie.
  • Zabezpieczenie przed mikrobami – wszystkie elementy produktów z kolekcji Series 2 mające kontakt z ustami posiadają technologię, która redukuje drobnoustroje o 99,99%.
  • Antypoślizgowe dno – wykonane z gumy, zapewnia bezpieczne i ciche odstawianie butelki na różnych powierzchniach.

Wyjątkowość nowej serii butelek Chilly’s potwierdzają nie tylko zadowoleni użytkownicy, ale też eksperci świata designu. Ich wyjątkowy projekt został wyróżniony nagrodami Reddot 2021 oraz iF Design Award 2021.

Dodaj komentarz