Streetwear – co warto nosić, aby wyglądać dobrze?

Streetwear – co warto nosić, aby wyglądać dobrze?

Zapewne nieraz obserwowałeś na ulicy młode osoby ubrane w spodnie z obniżonym krokiem i dziurami wyciętymi na kolanach. Jeszcze inni nosili czapki z fantazyjnymi nadrukami, czy za duże bluzy z haftem. Czy przypadkiem nie zdarzyło Ci się pomyśleć o tym, że pewnie ktoś nie pokazał im, jak należy się ubierać?

Zdecydowanie streetwear na dobre zadomowił się w Polsce. Wbrew zdziwieniu niektórych, okazuje się, że ten styl nie jest tylko krótkim i przemijającym trendem.

Mix kolorów i różnych stylów

Streetwear jest uważany za modę, która pozwala konkretnie i zdecydowanie wyrażać swój styl i stosunek do otaczającego świata. Wszak, mimo stosunkowo niewielkich różnic w ciągu kilku ostatnich lat, należy zauważyć, że ten styl zmienia się wraz ze społeczeństwem. Jednakże to wcale nie oznacza, iż za kilka lat zapanują zupełnie inne zasady ubioru streetwear, niż obecnie.

Streetwear stale ewoluuje, aby być atrakcyjny również dla nowych i młodszych odbiorców. Na przykład kiedyś nie była tak mocno popularna odzież z własnym haftem lub nadrukiem. Obecnie wiele osób gustujących w streetwear wybiera spersonalizowane ubrania, bo to mocniej podkreśla ich indywidualizm.

Obowiązkowe elementy ubrania w stylu streetwear

Komponując własny styl, warto rozważyć kilka elementów, które poniekąd są uważane za jedne z kluczowych. Bluza z kapturem, spodnie joggery, czy czapki z daszkiem – to tylko niektóre z propozycji, dzięki którym krok po kroku stworzysz własny model ubioru.

Nie warto bać się eksperymentów – tu wszystkie chwyty są dozwolone. Moda uliczna jest dla głównie dla odważnych osób, które nie obawiają się wyrażać siebie nawet w inny, a niekiedy nawet kontrowersyjny sposób.

Jakie buty nosić przy streetwear?

Królują sneakersy – najlepiej wybierać te, których fason jest modny w aktualnym sezonie. Postaw na markowe obuwie wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie tylko dobrze wygląda, ale i posłuży przez dłuższy czas.

Wygoda ponad wszystko

W modzie streetwear chodzi o jedno podstawowe założenie – ubrania mają być wygodne i dobrze się prezentować. Dlatego w Raven przygotowaliśmy różne warianty bluz,  koszulek i czapek z nadrukiem które idealnie wpasują się w potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów mody streetwear.

Co więcej, przy wyborze każdej z opcji jest możliwe dodanie własnego nadruku, abyś nadał ubraniom własny styl, którego nikt na ulicy na pewno nie powieli.